jemne

Spoločnosť Radio Services v spolupráci so Združením mladých podnikateľov Slovenska vyhlásila prvý ročník súťaže pre začínajúcich podnikateľov Rozohráme tvoj biznis!

 

Vytvorili sme zaujímavý projekt, v ktorom sme dali priestor mladým, začínajúcim podnikateľom, start-uperom, aby zviditeľnili svoj produkt.

Do projektu sa zapojili desiatky mladých podnikateľov.

 

Porotou boli vybrané štyri spoločnosti, ktoré nám odprezentovali príbeh svojej značky:

„Sme veľmi radi, že sme sa prihlásili do tejto súťaže a mali tak možnosť odprezentovať našu prácu, ktorú robíme s láskou a úprimne.“

– Martina a Matúš

„Súťaž Rozohráme tvoj biznis vnímame ako skvelú príležitosť pre podporu malých podnikateľov s veľkými myšlienkami.
Navyše ak sa mediálny priestor využije na dobrú vec, všetci sú spokojní – rádio, spoločnosť ako i poslucháči. Určite sa zapojíme aj budúci rok.“

– Ďakujeme,
Ján Pavlík

„Zahrajte si karty s osudom! Verte svojim projektom a chyťte príležitosť pevne ZA GULE! Aj keď nám tento rok zlato utieklo len o gitarovú strunu, cítime sa ako víťazi. Pre našu moto apku HBC sme získali silného partnera. Vidíme sa na cestách a počujeme na vlnách Anténa Rock!
Želame vám veľa šťastných kilometrov a vždy dobrých priateľov.
DoDez HBC – apka pre motorkárov
Spája nás rock a láska k motorkám.“

– Jozef Benko

„Do súťaže „Rozohráme váš biznis“ sme sa zapojili s cieľom získať možnosť prezentovať naše produkty širšej skupine zákazníkov. Doteraz sme ešte nemali reklamu v rádiu a tešíme sa na to. Sme veľmi vďační, že sme to vyhrali práve my a ďakujeme spočnosti Radioservices a ZMPS za túto príležitosť.“

– Gabriel Oprendek
zakladateľ spoločnosti

Súčasťou projektu bola aj súťaž o reklamnú kampaň v rádiách Vlna, Jemné, Europa 2 a Anténa Rock v hodnote 15.000,-€ EUR

 

Radio Services so Združením mladých podnikateľov Slovenska spoznalo víťaza 1. ročníka projektu zameraného na rozvoj mladých podnikateľov – Rozohráme tvoj biznis!

Spoločnosť Radio Services a.s. bude v projekte pokračovať, začínajúci podnikatelia sa môžu už v januári do súťaže prihlasovať.

Súťaž „Rozohráme tvoj biznis“ spustíme opäť v prvej polovici roku 2021!

Ak máte záujem sa zapojiť do súťaže, môžete sa zaregistrovať už dnes.